] اجرای دکور آشپزخانه

خدمات -> اجرای دکوراسیون -> اجرای دکور آشپزخانهگروه اصلی:
اجرای دکوراسیون
نام :
اجرای دکور آشپزخانه
خلاصه: برای اجرای دکور آشپزخانه باید به مواردی همچون رنگ و نحوه چیدمان و نوع سبکی که میخواهیم داشته باشیم دقت کنیم تیم بوم چین مواردی از این چیدمان را برای شما شرح میدهد:

آشپزخانه کلاسیک :
یکی از مهم ترین سبک ها برای آشپزخانه های امروزی که طرفداران زیادی هم دارد سبک کلاسیک یا ممبران می باشد. در این سبک با استفاده از دستگاه های CNC  ، روی چوب طرح مورد نظر حکاکی میشود و با استفاده از روکش های پی وی سی بصورت وکیوم و یکپارچه در می آید. در این نوع آشپزخانه استفاده از رنگ سفید مناسب تر و متداول تر می باشد و می توان از این سبک در آشپزخانه های کوچک و بزرگ استفاده کرد چرا که استفاده بهینه از فضای موجود از خصوصیات این مدل کابینت هاست . در صورتی که تمایل  دارید فضای لوکس و ویژه داشته باشید می توانید از رنگ های تیره تر مثل قهوه ای یا گردویی استفاده نمایید. ویژگی اصلی کابینت های کلاسیک درب های منبت کار شده و تاج های زیباست که گاهی می توان این ابزارها را در گوشه و کنار کابینت ها نیز استفاده کرده . با استفاده از این سبک شما آشپزخانه ای گرم و صمیمی و در عین حال لوکس و با پرستیژ خواهید داشت . هزينه ی تولید این نوع کابینت ها معمولا بیشتر از سایر کابینت هاست، در زیر می توانید چند نمونه از این کابینت را ببینید .

آشپزخانه مدرن :
سادگی از مشخصات بارز این سبک است ، معمولا استفاده از وسایل و چوب های براق در این سبک بسیار مرسوم است . با یک طراحی مناسب می توانید آشپزخانه ای شیک و در عین حال ساده و جذاب برای خود داشته باشید . گروه بوم چین می تواند با طراحی ایده آل و مطابق سلیقه ی شما قبل از اجرا در این مسیر مشاور شما باشد. چند نمونه از این سبک در زیر مشاهده بفرمایید.آشپزخانه روستیک :
شاید دوست داشته باشید در فضایی طبیعی وقت خود را بگذرانید ، یا دلتان برای طبیعت تنگ شده باشد ، یا شاید از جمله افرادی باشید که عاشق جنگل و کوه و مناظر طبیعی هستند ، در این صورت ما سبک آشپزخانه روستیک را به شما پیشنهاد میکنیم . در این سبک از وسایل طبیعی چوب و سنگ و الوار برای ساخت استفاده می شود ، به طوری که شما را به یاد کلبه های چوبی در دل جنگل می اندازد . در زیر می توانید چند نمونه از این سبک را ببینید .


آشپزخانه معاصر :
در صورتی که می خواهید یک آشپزخانه ساده با کمی جزئیات و رنگ های خاص  داشته باشید می توانید این سبک را برای آشپزخانه خود انتخاب نمایید . سبک معاصر چیزی است که در حال حاضر مورد استفاده قرار می گیرد و شامل وسایل روز ، رنگ های جسورانه ، کاشی ها و سرامیک های زیبا و بروز می باشد . استفاده از طراحی مناسب در کنار ترکیب بندی و چیدمان وسایل جدید می تواند فضایی استثنایی را در این سبک برای شما بوجود آورد . چند نمونه آشپزخانه به سبک معاصر را می توانید در زیر ببینید